עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
הגרסה המלאה: אשכול הצעות
Fantasy - קהילת הפנטזיה הישראלית > מערכת - Fantasy > משוב
1William Shakespeare
באשכול הזה תוכלו להציע את כל ההצעות שלכם במהירות, ולקבל תשובה מהירה.
יש לכם רעיון לשיפור? יש לכם משהו להציע? תפרסמו אותו כאן ותזכו בהתייחסות מידית של אחד המנהלים.

אילו הצעות?
דברים כמו "אולי נפתח תחרות בין המשפחות של הפורום? בתחרות יהיו _________".
כל דבר שעולה על רוחכם, כל עוד זה לא ספאם כמובן.
MineFun
יש לי רעיון נחמד,
"אולי נפתח תחרות בין הקבוצות של הפורום? התחרות תורכב בתור 4 נגד 4.
בתחרות יהיה מה שקשור לקבוצות שיבנה אותם.
סמל,סלוגנים (איך אומרים את זה??!?) תמונה,חתימה ועוד.
DragonLush
עיצוב חדש לכבוד פסח - צבע שונה לאתר במקום האפור הזה . =]
The Swan Princess
אפשר לעשות פורום מחוננת... אני חושבת שהרבה אנשים קראו את זה.

ואם כבר יש פורום על טבעי וד"ר הו למה שלא יהיה פורום משחקי הכס? זאתסדרה שהרבה יותר קשורה לפנטזיה.
1William Shakespeare
QUOTE(Sonic @ Mar 28 2012, 12:51 PM)
יש לי רעיון נחמד,
"אולי נפתח תחרות בין הקבוצות של הפורום? התחרות תורכב בתור 4 נגד 4.
בתחרות יהיה מה שקשור לקבוצות שיבנה אותם.
סמל,סלוגנים (איך אומרים את זה??!?) תמונה,חתימה ועוד.
*

יובל- אתה יכול לשלוח לי את הפרטים המלאים של התחרות, וככה יהיה אפשר לנסות לקדם את זה במהירות, ואולי להתחיל עוד בחופשת פסח.

QUOTE(DragonLush @ Mar 31 2012, 08:35 AM)
עיצוב חדש לכבוד פסח - צבע שונה לאתר במקום האפור הזה . =]
*

יונתן יצתרך לענות על השאלה הזאת, נחכה ונראה את התשובה שלו ונודיע בהקדם.

QUOTE(Lollipops And Rainbows @ Mar 31 2012, 04:51 PM)
אפשר לעשות פורום מחוננת... אני חושבת שהרבה אנשים קראו את זה.

ואם כבר יש פורום על טבעי וד"ר הו למה שלא יהיה פורום משחקי הכס? זאתסדרה שהרבה יותר קשורה לפנטזיה.
*

כמו כל פתילת פורום, צריך את ההצבעות וההצעות. את מוזמנת לשלוח אותם לנו ונראה מה נעשה עם זה :)
פיזבן
זה לא בדיוק הצעה, אבל:
מה עם פורום ספורט? הולכים לפתוח אותו? אני חושב שצריך פורום נוסף שיוסיף תחומי עניין לפורום ויביא גולשים חדשים. גם פורום משחקים יהיה נחמד- על קונסולות, משחקי PC וכדומה.
DragonLush
לחדש את סרגל הכלים למעלה :] כנס עולמות נגמר למשל.
1William Shakespeare
QUOTE(פיזבן @ Apr 2 2012, 09:31 AM)
זה לא בדיוק הצעה, אבל:
מה עם פורום ספורט? הולכים לפתוח אותו? אני חושב שצריך פורום נוסף שיוסיף תחומי עניין לפורום ויביא גולשים חדשים. גם פורום משחקים יהיה נחמד- על קונסולות, משחקי PC וכדומה.
*

פורום ספורט כנראה שלא יהיה.
פורום מחשבים בכללי נסגר עקב חוסר פעילות לצערי. אך אתה יכול לנסות למלאות את הטופס המלא ואת החתימות ולנסות לפתוח אותו שוב.

QUOTE(DragonLush @ Apr 10 2012, 06:29 AM)
לחדש את סרגל הכלים למעלה :]  כנס עולמות נגמר למשל.
*

עבודה רבה יש לנו פה, סרגל הכלים יתעדכן בקרוב.
DragonLush
במשחקי הפורום אולי אפשר לבטל את החוק של -אין להגיב תגובה לאחר שעברו שבועיים מאז התגובה האחרונה- ? כי זה רק משחקים וזה לא משהו שלעולם לא יהיה יותר רלוונטי.
ממלכות נשכחות
לעשות אשכול המלצות ספרים מסודר בפורום דיבורים שאנשים כותבים בתגובות המלצות ואז אורכים את ההמלצות לדף הראשון לפי קטגוריות
EverLong
לתקן את "שינוי גופן הכותרת" בשוק הסוחרים
צלחת מעופפת
טוב, מין "בנק משתמשים".
או, יותר נכון, חיפוש משתמשים.
הסבר: לחפש משתמש שלא מחובר זה פשוט מחרפן.
אז אפשר, לפתוח חיפוש משתמשים לפי סדר אלף בית ואי בי סי.
1William Shakespeare
QUOTE(DragonLush @ Apr 13 2012, 08:40 AM)
במשחקי הפורום אולי אפשר לבטל את החוק של -אין להגיב תגובה לאחר שעברו שבועיים מאז התגובה האחרונה- ? כי זה רק משחקים וזה לא משהו שלעולם לא יהיה יותר רלוונטי.
*

עבר את ההחלטה של המנהלים, מבוצע.

QUOTE(ממלכות נשכחות @ Apr 14 2012, 02:02 PM)
לעשות אשכול המלצות ספרים מסודר בפורום דיבורים שאנשים כותבים בתגובות המלצות ואז אורכים את ההמלצות לדף הראשון לפי קטגוריות
*

אתה מוזמנן לפנות לאחד ממנהלי פורום ספרים ולבדוק את זה אצלם.
בתכ'לס פורום ספרים נועד לזה, פורום דיבורים נועד לאקטואליה וכו'.

QUOTE(The Secret Millionaire @ Apr 14 2012, 09:55 PM)
לתקן את "שינוי גופן הכותרת" בשוק הסוחרים
*

עובדים על זה.

QUOTE(Like on me @ Apr 15 2012, 03:40 PM)
טוב, מין "בנק משתמשים".
או, יותר נכון, חיפוש משתמשים.
הסבר: לחפש משתמש שלא מחובר זה פשוט מחרפן.
אז אפשר, לפתוח חיפוש משתמשים לפי סדר אלף בית ואי בי סי.
*

קיים, עניתי לך ושלחתי לך את הקישור.
השתלטותמטאורים1
להוסיף צבעים שהם מעבר לצבעים הבסיסיים לסרגל הצבעים בכתיבת תגובה חדשה.
אביחי
אפשרות לראות את כל ההודעות בפרופיל. נגיד ויש שש תגובות של אנשים והם אחד אחרי השני, אז התגובה של האדם הראשון נעלמת ואין אפשרות לראות את זה אלא אם אתה מוחק את התגובה הכי עליונה. ואני יודע שזה לא מצב הגיוני במיוחד עם הפעילות שיש כאן. אבל זה חיוני לדעתי. ואולי גם אפשרות יידוע עם ה''עוזר שלי'' לגבי הודעה בפרופיל שלך ובכללי לתגובות של אנשים באשכול שלך.
Paul McCartney
אולי תעשו פורום אסטרונומיה?
1William Shakespeare
QUOTE(Memories @ Apr 22 2012, 08:49 PM)
להוסיף צבעים שהם מעבר לצבעים הבסיסיים לסרגל הצבעים בכתיבת תגובה חדשה.
*

הועלה בהנהלה, בכל מקרה, את יכולה לרשום יוניקוד של כל צבע וזה יהיה בצבע שרצית.
http://immigration-usa.com/html_colors.html -דף נהדר.

QUOTE(Ronnie James @ Apr 24 2012, 08:14 PM)
אפשרות לראות את כל ההודעות בפרופיל. נגיד ויש שש תגובות של אנשים והם אחד אחרי השני, אז התגובה של האדם הראשון נעלמת ואין אפשרות לראות את זה אלא אם אתה מוחק את התגובה הכי עליונה. ואני יודע שזה לא מצב הגיוני במיוחד עם הפעילות שיש כאן. אבל זה חיוני לדעתי. ואולי גם אפשרות יידוע עם ה''עוזר שלי'' לגבי הודעה בפרופיל שלך ובכללי לתגובות של אנשים באשכול שלך.
*

הועלה בהנהלה, תקבל תשובה בקרוב.

QUOTE(Paul McCartney @ Apr 25 2012, 02:14 PM)
אולי תעשו פורום אסטרונומיה?
*

אתה יכול לנסות להעלות את זה בטופס לפתיחת פורום, ואז נעלה את זה בהנהלה ונראה אם זה בכלל פרקטי. בהצלחה!
אביחי
אולי אפשר לפתוח מחדש את הצ'אט כאן? או להתקין צ'אט חדש ככה שהוא כמו Toolbar שמובנה על האתר ישירות? מעבר לנו''ד. שיהיה משהו קצת יותר פרטי. לאנשים שלא יכולים להשתמש במסן ובאייסי ובסקייפ. וכאלה. עצם זה שלא הרבה עשו את זה, לא אומר שזה לא צריך להיות קיים. כל עוד זה יכול לעזור, זה יכול לעזור. תודה מראש.
The Swan Princess
אפשר לעשות בחנות פאנטזי כפתור תצוגה מקדימה כי לפעמים עושים טעויות או שזה סתם נראה לא כמו שחשבת ואם אין לך כסף לשנות אתה נשאר תקוע עם זה וגם אם כן זה סתם בזבוז של כסף...
Jack Sparrow
אפשר לעשות חנויות בשוק הסוחרים. דוגמאות:
-חנות נשקים
-חנות בגדים
-חנות שרביטים ואביזרי קסם
-חנות ספרים
-חנות חיות מחמד
1William Shakespeare
QUOTE(Ronnie James @ May 1 2012, 09:27 PM)
אולי אפשר לפתוח מחדש את הצ'אט כאן? או להתקין צ'אט חדש ככה שהוא כמו Toolbar שמובנה על האתר ישירות? מעבר לנו''ד. שיהיה משהו קצת יותר פרטי. לאנשים שלא יכולים להשתמש במסן ובאייסי ובסקייפ. וכאלה. עצם זה שלא הרבה עשו את זה, לא אומר שזה לא צריך להיות קיים. כל עוד זה יכול לעזור, זה יכול לעזור. תודה מראש.
*

עובדים על זה, יכול להיות שעוד מעט יהיה.

QUOTE(Winter Is Coming @ May 1 2012, 11:07 PM)
אפשר לעשות בחנות פאנטזי כפתור תצוגה מקדימה כי לפעמים עושים טעויות או שזה סתם נראה לא כמו שחשבת ואם אין לך כסף לשנות אתה נשאר תקוע עם זה וגם אם כן זה סתם בזבוז של כסף...
*

אדבר עם יונתן, אראה מה אפשר לעשות.

QUOTE(Jack Sparrow @ May 14 2012, 03:45 PM)
אפשר לעשות חנויות בשוק הסוחרים. דוגמאות:
-חנות נשקים
-חנות בגדים
-חנות שרביטים ואביזרי קסם
-חנות ספרים
-חנות חיות מחמד
*

השאלה היא- איך זה יתבטא באתר עצמו?
Jack Sparrow
השאלה היא- איך זה יתבטא באתר עצמו?

חיות לדעתי זה סתם בשביל הכיף,
אולי נעשה משחקי צ'אט כמו קרבות, קרבות קוסמים וכו' (כך יבוא השימוש בנשקים ואביזרי קסם)
יהיה אפשר גם להכין ספרי עזר בלימודים או סתם לקריאה, אותם ניתן לקנות בחנות הספרים.
סוף העולם.
תחרות בין השבטים.
כל שבט מקבל משימה: לפתוח כמה שיותר אשכולות שקשורים לשבט שלהם.
לדוגמא: אלפים.
לפרסם כמה שיותר אשכולות (פאנפיקים, שרשורים- יותר משלושה עמודים, עיצובים, אשכולות בפורומים הפנטזיים ועוד) עד תאריך מסוים.
לשבט שיש יותר אשכולות מושקעים מנצח.
Jack Sparrow
אפשר לעשות פרוייקט או פעילות לקיץ. בשביל המורל והאווירה.
סוכן 47
לדעתי אתם צריכים להוסיף לחנות לשנת הלימודים הווירטואלית שתהיה ... כדיי לכם להשים שם ספרים , שכל מי שרכש אותם יכול להיכנס לקרוא חומר לימודי !
את המידע שבספרים משרד החינוך יכתוב .
Jack Sparrow
אני הצעתי קודם חנויות, ושאלו אותי איך זה יבוא בשימוש
bigrotem9
השבטים מתחילים להידרדר, הפעילו יורדת, וכל השבטים מרגישים את זה
פעם, השבטים היו פעילים, היינו גם מתחרים אחד בשני
עכשיו פחות
ההצעה שלי היא, לתת לראש שבט ישן (נגיד הטרולים-ליהי האלפים-אסיה ובבני האדם אין לי מושג מי ניהל)
שיעזור להם, וילמדו אותם איך להפעיל את השבט
ועכשיו זה טוב, כשהניהול מתחלף
Mafalda Hopkirk
בימים הקרובים יהיה החלפת ראשי שבטים...
אנחנו ננסה למנף את ההחלפה לטובת השבטים ככה שזה יעורר את השבטים בקהילה.
EverLong
הצעה מאוד נחמדה, שיהיה ניתן לעשות קבוצות ה"פ
לדוגמא אני פותח מ"ת ואני רוצה שאני והשחקנים שלי נוכל לדבר שם על המשחק ולתקשר ביחד או להודיע להם על שינוי במשחק, אני אלך ל "הוסף קבוצה" ואז אני מוסיף את כל המשתמשים שאני רוצה שיהיו בקבוצה.
זה יהיה מאוד נוח ופשוט.
DarthVAder
תוספת קטנה לפורומים + יעול קטן של הפורומים
שלום רב לכל הקהילה, ברצוני להציעה הצעה שיכולה לשנות מעט את מצב הפורום (לפחות לדעתי).

דבר ראשון: אני חושב שאם לכל פורום יהיה "סלוגן" משעשע, מבדח או 'מדליק' זה יוסיף משהו לפורום.לכל אלו שלא הבינו בכלל על מה אני מדבר וחושבים שאני לא שפוי- הכנתי לכם כמה דוגמאות לרעיון כזה > 'פורום משחקי תפקידים - הדמיון מתחיל כאן' , 'כתיבה ופאנפיקים - כי לכולנו יש סיפור' וכו'.

דבר שני: חשבתי לעצמי שיש כל כך הרבה פורומים שלא מנוצלים כראוי. איני יודע בדיוק את הסיבה לכך אך ברור שרמת הפעילות בהם ירודה ופחותה. לדוגמה: כמעט כל הפורומם למעט כמה שפעילים (ואני לא מדבר רק על פעילוית של הימים האחרונים).

אז מה שחשבתי שניתן לעשות הוא פשוט להוריד/לרופף מעט את רמת החוקים. לדוגמה: פורום כתיבה ופאנפיקים - אפשר אולי להוריד את הטופס בפתיחת אשכול. לי אישית זה מעט מוריד את רוח ההתלהבות כאשר אני רואה את הטופס הארוך. אני מודע לבעיה שרמת הפורום גם תרד מעט, אך האין זה עדיף על ירידה כללית של הפורום בגלל חוסר פעילויות? (נקודה למחשבה). כמו כן, אני ממש לא (חס וחלילה) מבקש להוריד חוקים הכרחיים כמו חוק הספאם או איומים וקללות למשתמשים אחרים, או כל עברה אחרת הכרחית שהיא.

אז בכל מקרה, אני חושב שניתן להתייחס להצעות שהצעתי, וזכרו שבסך הכל ברצוני להחיות מעט את הקהילה ואנסה לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

שבוע טוב.
rachue
אישית, בתור מנהלת פורום כתיבה ופאנפיקים, אני חושבת שהטופס והבטא הם שני דברים הכרחיים מאוד. אני ממש לא בעד לוותר עליהם.
זו לא טרחה גדולה מדי, מאחר וכל המערכת מסודרת. פעם ראשונה אולי מסתבכים עם זה, אבל הטופס נעוץ, ויש הוראות ברורות למילויו, ויש רשימת בטאים שמתעדכנת בהתאם לרמת פעילותם.
אני מצטערת, אבל לדעתי במקרה של פורום כמו פורום כתיבה, האיכות עדיפה בהרבה על הכמות. אחרת זה פשוט סוג של ספאם שאף אחד בכל מקרה לא מעוניין להיכנס או להגיב אליו.
DarthVAder
QUOTE(rachue @ Sep 2 2014, 06:05 PM)
אישית, בתור מנהלת פורום כתיבה ופאנפיקים, אני חושבת שהטופס והבטא הם שני דברים הכרחיים מאוד. אני ממש לא בעד לוותר עליהם.
זו לא טרחה גדולה מדי, מאחר וכל המערכת מסודרת. פעם ראשונה אולי מסתבכים עם זה, אבל הטופס נעוץ, ויש הוראות ברורות למילויו, ויש רשימת בטאים שמתעדכנת בהתאם לרמת פעילותם.
אני מצטערת, אבל לדעתי במקרה של פורום כמו פורום כתיבה, האיכות עדיפה בהרבה על הכמות. אחרת זה פשוט סוג של ספאם שאף אחד בכל מקרה לא מעוניין להיכנס או להגיב אליו.
*

כן. יש משהו במה שאת אומרת.
יכול להיות שזו לא ההצעה הטובה ביותר.

אשמח לעוד תגובות (:
זאת גרסת ה "lo-fi" של התוכן שלנו. לצפייה בגרסה המלאה הכוללת עיצוב טקסט, תמונות והתוכן המלא, אנא לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.