Fantasy - קהילת הפנטזיה הישראלית פנטזיה

ברוך הבא אורח ( התחבר | הרשמה )

פרסם סקרפרסם נושא חדשפרסם סקר

מדורג · [ רגיל ] · בשכבות+

> גינת הצללים|סיפור בהמשכים

flying mint bunny
post Jun 17 2014, 09:59 PM | י"ט סיון התשע"ד
תגובה #1

אשף המכשפים
קבוצה: מנהלי פורומים
מספר ההודעות: 7,586
הצטרף בתאריך: 9-January 13 | כ"ז טבת התשע"ג
מ: בריטניה. אנגליה. לונדון. סמטת פודינג. יותר מזה לא תקבלו!
מספר משתמש: 4,581
מספר מטבעות: 14,758
שם פרטי: alis kirkland

אני מודעת לעובדה שבקרוב הפורום כנראה יחדל מלהתקיים, ובכל זאת... לא אתן לפורום הזה למות בלי מאבק!

פרולוג [17.6.14]

הילדה עם השיער הכחול עמדה מול המראה בחדר השינה, מסתרקת בשקט, רואה את המיטות הקטנות בחדר משתקפות אליה חזרה.
לאחר משסיימה, היא עברה בין המיטות. אלו היו מיטות סורגים, של תינוקות. היו כחמש מיטות כאלה, כמו חדר ילדים. רק שבמקום ילדים, היו במיטות בובות. בובה למיטה.

הילדה עם השיער הכחול מעולם לא הייתה הכי שפוייה, כך אמרו כולם. קראו לה אנני, והיא הייתה יוצרת.
אנני מעולם לא הייתה מהילדות האלה שמקשיבות בשיעור, ועדיין הייתה לה תעודה שתיתן לכל הורה גאווה.
היא הייתה מנודה חברתית.
היא לא הייתה מנודה בגלל שהקהל לא מקבל אותה. היא החליטה את זה על עצמה. לא לתת לעצמה להתערבב עם ההמונים.
היא לא הייתה מתנשאת, זאת לא הסיבה. היא לא הרגישה נעלית. "אני פשוט… לא מבינה" כך היא הסבירה. באיזה מקום, היא ידעה שהיא לא רוצה להבין.
אנני תמיד הייתה ילדה שנועדה לגדולות. בלונדינית, יפה, עיניים כחולות גדולות וכשרונית מאוד. היא נולדה למשפחה עשירה בצרפת, ולאחר כמה שנים עברה לקנדה יחד איתם. אבל ההורים שלה לא היו סוג האנשים שישחררו אותה. הם לחצו אותה בכל הנוגע ללימודים, הם לא איפשרו לה לצאת מהבית בשבוע עצמו בטענה ש"מחר יום לימודים, אז לכי להתכונן למחר" ובסופי שבוע בטענה ש"את סופי השבוע יש לבלות בחיק המשפחה, לא עם ארחי-פרחי בחוץ. לכי לחדר שלך ללמוד"
לא הייתה לה ברירה אלא ללמוד. אז היא למדה. היא למדה איך לטפס [לבריחה מהירה מהחלון שלה בקומה השנייה], לתפור [כי להורים שלה היה טעם... רגיל מדי באופנה.], לצבוע שיער ["בלונדינית עם עיניים כחולות? אם כבר עיניים כחולות, שזה יתאים לעוד משהו ואני לא אראה כמו סניף איקאה"], לבשל [כי מי יכול לחיות על שניצל?] וכל דבר אחר שההורים שלה לא רצו שתעשה. ויום אחד, הבלונד הבהיר של אנני נעלם-הוחלף בכחול כהה עם קצוות סגלגלים וחולצת הטי והמכנס מצאו את עצמם בפח, מוחלפים בידי שמלת ערב כחולה עם ווסט שחור ופאנקיסטי למדי..

כחולת השיער ליטפה את הבובה האהובה עליה "אל תדאגו, ילדים קטנים שלי. אתם בטוחים בגינת הצללים שלי, אני אחזור מהמכבש ויגיע זמן המשחק. עד אז, תשמרו על עצמכם" היא אמרה ויצאה מהחדר, נועלת אחריה את הדלת ולוקחת דקה להתרשם מהשלטים שהיא עצמה כתבה [לדוגמת: 'גינת צללים' 'רוצחי אומנות-נא להתרחק' 'אתם, המשעממים השפויים והמובנים עד דמעות, לא מוזמנים' ] לפני שהיא יצאה לעבר הכבשן, בית הספר.

--------------------
*רוקדת כל הלילה בעולמנו המשעמם*

user posted image
יש לי חתימה מתחלפת!!!!!!!!!!!!

אנחנו, כאילו, לגמרי צריכים לצבוע את האויב בוורוד! זה יראה כאילו, לגמרי מהמם!

זה פולין: כאילו, לגמרי! וורוד! מלחמת העולם השנייה? אין בעיה, אני קונה פוני! כאילו, לגמרי~~ *סיבובי אצבע* רוסיה רוצה לתקוף אותי? כאילו, לגמרי אין בעיה~ אני פשוט אשלח לו מכתב שרשרת שאומר שאם הוא לא ישלח אותו לשלושה אנשים קרובים וורשה תהפוך להיות הבירה שלו~ וכי אין לו חברים אז הוא לגמרי יפסיד!
アメリカ

זה למה אנחנו אוהבים את היפנים. העם היחיד שקורא לאמריקה מניאק בחיבה ומקבל ממנו עזרה גם ככה.

תמיכנה-צ'אן שייכת לי! תתרחקו =.=

Fantasy - קהילת הפנטזיה הישראלית

המשתמש מנותקכרטיס פרופילהודעה פרטית
עלה לראש העמוד
+צטט הודעה

פרסם סקראפשרויות נושאפרסם נושא חדש
2 משתמש(ים) קוראים הודעה זה (2 אורחים ו 0 משתמשים אנונימים)
0 חברים:

Fantasy - הגרסה הקלה השעה עכשיו היא: 13th December 2019 - 01:59 PM

> ניקוד השבטים - קהילת הפנטזיה הישראלית · תיעוד עריכת ניקוד השבטים

בני האדם אלפים טרולים
בני האדם אלפים טרולים
10 0 50