Fantasy - קהילת הפנטזיה הישראלית פנטזיה

ברוך הבא אורח ( התחבר | הרשמה )

פרסם סקרפרסם נושא חדשפרסם סקר

מדורג · [ רגיל ] · בשכבות+

> ימים של דם ואור כוכבים, בת העשן והעצם #2

Ice Light
post Oct 13 2013, 09:54 PM | ט' חשון התשע"ד
תגובה #1

החיים יפים
קבוצה: מנהלי פורומים
מספר ההודעות: 4,722
הצטרף בתאריך: 28-June 11 | כ"ו סיון התשע"א
מ: NEVERMIND.
מספר משתמש: 3,849
מספר מטבעות: 15,096

לא יודעת מה איתכם, אבל אני בהתרגשות.
לפני כמה זמן הייתי בחנות ספרים וראיתי את הספר הזה. השם קצת הלחיץ אותי, אבל הוא היה נשמע מגניב אז הסתכלתי על התקציר. ומה גיליתי? שזה ספר שבדיוק ביקשתי מחברה כדי לקרוא. ובשבת סיימתי אותו, ככה שהרושם טרי. ואני יכולה לומר בלב שלם- הספר השני הזה הגיע בדיוק בזמן!
גם מי שעוד לא קרא, אני ממליצה בחום ואפילו יותר מזה.

תקציר הספר הראשון:
לקארוּ, סטודנטית לאמנות בת 17, שחיה בפראג היפהפייה, יש משפחה משונה ביותר. ברימסטון, למשל, שמשמש לה אב, הוא דמות מיסתורית, חלקו אדם חלקו חיה. הוא מטיל עליה לבצע מטלות מחרידות ברחבי העולם כולו. בכל פעם שהיא חוזרת לחנות המאובקת שבה מתגוררים ברימסטון, ושאר בני משפחתה, איסה, טוויגה ויאסרי, שגם כל אחד מהם מורכב מחלקי בעלי חיים שונים, הם מקבלים אותה בזרועות פתוחות.
ובכל פעם מחדש קארו מנסה לדלות מהם מי הם ומי היא, אבל הם מסרבים לספק תשובות לשאלותיה.
ואז, במהלך אחת ממשימותיה, בשוק הצבעוני של מרוקו, נתקלת קארו לראשונה בחייה במלאך.
המפגש הזה משבש את חייה ואת חיי בני משפחתה, ומוביל לשרשרת אירועים שתחשוף את משימתם המסתורית - ואולי גם את זהותה של קארו עצמה.
בדרכה אל האמת היא תיאלץ לגלות פרטים מטרידים על עברה ועל כל מי שהיא אוהבת - וכל מה שהיא מעזה להאמין בו יועמד בספק.

תקציר הספר השני:
פעם,
מלאך ובת שטן התאהבו,
והעזו להאמין בקיומו של עולם שלא יהיו בו שפיכות דמים ומלחמה.

קארו, סטודנטית לאמנות ויד ימינה של מפלצת מיתולוגית, זכתה סוף סוף בתשובות לשאלות שהטרידו אותה במשך כל חייה. עכשיו היא יודעת מי היא - וגם מה היא.
אבל קארו גילתה גם סוד נוסף: עקיבא, המלאך שהתאהבה בו, הוא האויב, והוא בגד בה. בעקבות בגידתו של עקיבא חרב עולמה, וקארו איבדה את כל מי שאהבה אי פעם. כעת עליה להחליט כמה רחוק היא מוכנה ללכת כדי לנקום את מותם של בני מינה.

בסיפור מלא יופי ושברון לב, סודות ובחירות בלתי אפשרויות, קארו ועקיבא מוצאים עצמם משני צידי המתרס במלחמה עתיקת יומין.
בעת שקארו ובני בריתה עסוקים בבנייתו של צבא מפלצתי בארץ של אבק ואור כוכבים, עקיבא יוצא לקרב אחר לגמרי: הקרב על הגאולה - והתקווה.
אבל האם ניתן להציל אותה עדיין? והאם תוכל קארו לסלוח לו אי פעם?

לקנייה באינטרנט דרך אתר צומת ספרים: https://www.booknet.co.il/prodtxt.asp?id=58249#

כריכה: (IMG:http://4.bp.blogspot.com/-46p_UAiW9ow/UgnFCpwBtyI/AAAAAAAABxM/n3f5xf8ZTtY/s1600/%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%9D+%D7%A9%D7%9C+%D7%93%D7%9D+%D7%95%D7%90%D7%95%D7%A8+%D7%9B%D7%95%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%9D+%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%99+%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%A8+%D7%91%D7%AA+%D7%94%D7%A2%D7%A9%D7%9F+%D7%95%D7%94%D7%A2%D7%A6%D7%9D+2.jpg)

Fantasy - קהילת הפנטזיה הישראלית

המשתמש מנותקכרטיס פרופילהודעה פרטית
עלה לראש העמוד
+צטט הודעה
The Cattywampus
post Oct 14 2013, 06:08 AM | י' חשון התשע"ד
תגובה #2

I am a very happy woman
קבוצה: ראשיים
מספר ההודעות: 19,131
הצטרף בתאריך: 28-October 11 | ל' תשרי התשע"ב
מ: כוכב החתוליות איפה שאפשר לקנות מוח מתמטי ב101 יללות לדקה ולחבק עצים. מייאו.
מספר משתמש: 4,048
מספר מטבעות: 434,741

איזה כיף שכל הספרים האלה יוצאים עכשיו!
הספר הראשון מגניב כל כך. אני אקנה את השני ברגע שאוכל :)

--------------------
מרים או קריסטי | 16 | ראשית | פרוייקט חדשים | פה לכל דבר

user posted image

Holy father, holy ghost"
Who's the one who pays the most
Rock the cradle don't you cry
Buy another lullaby

Jack is nimble, Jack is quick
Pick your pocket, turn a trick
Slow and steady, he's got time
To commit another TV crime
"TV crime

Fantasy - קהילת הפנטזיה הישראלית

המשתמש מנותקכרטיס פרופילהודעה פרטית
עלה לראש העמוד
+צטט הודעה

פרסם סקראפשרויות נושאפרסם נושא חדש
2 משתמש(ים) קוראים הודעה זה (2 אורחים ו 0 משתמשים אנונימים)
0 חברים:

Fantasy - הגרסה הקלה השעה עכשיו היא: 13th December 2019 - 01:31 PM

> ניקוד השבטים - קהילת הפנטזיה הישראלית · תיעוד עריכת ניקוד השבטים

בני האדם אלפים טרולים
בני האדם אלפים טרולים
10 0 50