Fantasy - קהילת הפנטזיה הישראלית פנטזיה

ברוך הבא אורח ( התחבר | הרשמה )

פרסם סקרפרסם נושא חדשפרסם סקר

מדורג · [ רגיל ] · בשכבות+

> לואי | סיקור

GoldDust
post Jun 26 2014, 03:21 PM | כ"ח סיון התשע"ד
תגובה #1

Flycatcher
קבוצה: בני אדם
מספר ההודעות: 675
הצטרף בתאריך: 30-March 10 | ט"ו ניסן התש"ע
מספר משתמש: 159
מספר מטבעות: 132

(IMG:http://images.tvrage.com/shows/25/24504.jpg)

לואי היא דרמה קומית, סדרה בעלת 4 עונות (ולמיטב ידיעתי עדיין לא בוטלה וטוב שכך). הסדרה מבוססת על החיים של לואי סי.קיי. שהוא גם היוצר, התסריטאי והבמאי של הסדרה. לואי סי.קיי., קומיקאי שחי בניו יורק, יש לו שתי ילדות והוא גרוש.

אז למה בעצם לראות את זה?
חוץ מהעובדה שללואי סי.קיי. יש חופש פעולה כמעט מלא בכל מה שנוגע לסדרה והוא מוכשר בטירוף, הסדרה גם מצחיקה, ברובה. הסדרה מוצגת מנקודת מבטו של לואי, הדמות הראשית, מה שמעניק לסדרה את האפשרות לחצות את גבולות ההיגיון, למשל - יש סערה, לואי שומע בחדשות שבשכונה בו הילדות שלו ואמא שלהם מסוכן כרגע בגלל הסערה והגשמים אבל הוא לא שומע את זה כמו שמשדרים אלא הוא שומע משהו כזה: "בחלק הזה של ניו יורק כולם כבר מתים.", "עוד כמה דקות ימותו האנשים בחלק הזה" ולדעתי זה כל כך עוזר לצופים להבין מה לואי מרגיש ומה בכלל הורים מרגישים.
עוד סצנה כזו:

.
עוד דבר ששאני אוהב בסדרה היא העובדה שהיא לא תמיד מצחיקה, הרי היא גם דרמה - חיים של רווק גרוש עם שתי ילדות בניו יורק מתפרנס בעיקר מהופעות בבר בניו יורק הם לא תמיד מצחיקים. ודבר אחרון שאני חייב לדבר עליו - הכתיבה והדמויות. אין לי מושג איך לואי עושה את זה אבל כל דמות שמופיעה בסדרה מרגישה כל כך אמיתית, לא משנה כמה קטנה היא. בפלאשבקים לעבר הדמויות נראות כל כך שונות (ברצינות, אישתו של לואי בעונה הראשונה הייתה לבנה, בשאר העונות שחורה ובאחד הפלאשבקים לבנה שוב) ובכל זאת זה ברור מי הן הדמויות האלו, לא משנה בני כמה הם. והכתיבה כל כך מקורית, יש פרק בו לואי מגלה שהבת שלו רצתה לנסות סמים אבל הוא לא מרצה לה אלא במשך שני פרקים אנחנו רואים את החוויה שלו עם סמים כשהיה בגילה, שני פרקים נהדרים שגורמים לצופה להרגיש כאילו זו סדרה בת לסדרה הזו וגם בסוף הוא לא כועס עליה כי הוא מבין אותה, גם הוא היה במצב הזה.
האמת, אם אתם רוצים קומדיה אל תצפו בעונה הרביעית.
בנוסף לכך אם אתם לא אוהבים הומור שחור, אל תצפו בעונות הראשונה והשנייה.
אני מתאר לעצמי שרובכם לא תצפו אבל אני עדיין חושב שזו אחת הסדרות הכי טובות שראיתי כי היא הצליחה לגרום לי להתרגש בצורה שלא חשבתי שאי פעם סדרה תצליח.

סצנה מאחד הפרקים:

ופרומו לעונה הראשונה:

מקווה שתהנו :)

--------------------

רווווווון! הנה ההפתעה שלך
אז...תהנה לך איתה. או שלא. מקווה שתופתע וזה :)
3>
user posted image

עוד חתימה מגניבה מאת עדי!
user posted image

Fantasy - קהילת הפנטזיה הישראלית

המשתמש מנותקכרטיס פרופילהודעה פרטית
עלה לראש העמוד
+צטט הודעה
אביחי
post Jun 26 2014, 04:46 PM | כ"ח סיון התשע"ד
תגובה #2

קבוצה: אלפים
מספר ההודעות: 7,341
הצטרף בתאריך: 10-January 11 | ה' שבט התשע"א
מ: הנני כאן משתין מהגגות.
מספר משתמש: 3,508
מספר מטבעות: 616

אני עכשיו בראש של אנימה והדבר היחיד שיכול לשנות לי את הסוויץ' זה כשתצא העונה החמישית של המתים המהלכים, עד אז אני אחכה עם לואי. נשמע מגניב, כי אני באמת אוהב הומור מקורי ודרמה ביחד. זה מזכיר לי את סקראבס שממש אהבתי ואני עדיין אוהב. זאת סדרה שאני באמת ארצה לראות.

Fantasy - קהילת הפנטזיה הישראלית

המשתמש מנותקכרטיס פרופילהודעה פרטית
עלה לראש העמוד
+צטט הודעה

פרסם סקראפשרויות נושאפרסם נושא חדש
2 משתמש(ים) קוראים הודעה זה (2 אורחים ו 0 משתמשים אנונימים)
0 חברים:

Fantasy - הגרסה הקלה השעה עכשיו היא: 17th November 2019 - 04:39 AM

> ניקוד השבטים - קהילת הפנטזיה הישראלית · תיעוד עריכת ניקוד השבטים

בני האדם אלפים טרולים
בני האדם אלפים טרולים
10 0 50